Vozni red

Prijevoz učenika organiziran je na liniji Vinipotok-Lobor i na liniji Petrova Gora  u skladu s člankom 69. Zakona o obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

VOZNI RED

LINIJE-DOVOZ

Vinipotok  - Lobor

Završje Loborsko (Vlaheki, Flinti, Počekali, Kulfi, Matejaši) - Lobor

Petrova Gora - Lobor

DOVOZ

7:10 sati

7:00 sati

7:30 sati

LINIJE-ODVOZ

Lobor - Vinipotok

Lobor - Završje Loborsko (Vlaheki, Flinti, Počekali, Kulfi, Matejaši)

Lobor - Petrova Gora

kraj nastave 5. sat

12:45 sati

12:30 sati

kraj nastave 7. sat

14:25 sati

14:10 sati

Na liniji Završje Loborsko - Lobor, učenici prijevoz čekaju na stanicama: 1. OPG Vlaheki, 2. Posarići, 3. Završje Loborsko (kod Počekala) i 4. Kod zdenca.

Planirani polazak je u 7:00 sati kod prve stanice. Ukoliko će biti potrebe za izmjenom i dopunom voznog reda, o tome ćete biti dodatno obaviješteni putem razrednika.