JELOVNIK-SIJECANJ.doc

Međunarodni dan volontera

Svake godine 5. prosinca obilježavamo Međunarodni dan volontera. Međunarodni dan volontera proglasila je opća skupština Ujedinjenih naroda 17. prosinca 1985. godine, a cilj je sve aktivnosti volontera i njihov rad učiniti vidljivim na lokalnoj, nacionalnoj i međunarodnoj razini.

Učenici matične škole postali su volonteri i učenicima Područne škole Petrova Gora  izradili višenamjenski poligon za slobodnu rekreaciju, vježbanje i razvoj logičkog razmišljanja.

Zato dragi učenici. hvala vam što pripadate grupi predanih ljudi koji mijenjaju svijet nabolje! Želimo vam da današnji dan proslavite u društvu volontera, korisnika vašeg volontiranja, vaših organizatora volontiranja i drugih vama dragih ljudi, i da nastavite raditi stvari od neprocjenjive važnosti za naše društvo!

Sretan vam još jednom Međunarodni dan volontera!

Volonterski rad učenika možete pogledati u prilozima.

objavio: Admin FHK Lobor   datum: 4. 12. 2020.