> Natječaji
Objavljeni natječaji

Natječaj za učitelja/icu njemačkog jezika

Autor: Lobor Tajništvo, 31. 8. 2018.

Osnovna škola Franje Horvata Kiša, Lobor,  raspisuje

za sljedeće radno mjesto:

1.           Učitelj/ica njemačkog jezika (m/ž) – 1 izvršitelj, neodređeno, nepuno radno vrijeme 8 sati tjedno.

*Rezultati natječaja objavit će se na web stranici škole.

*Tekst natječaja pogledajte pod više.

Osnovna škola Franje Horvata Kiša, Lobor,  raspisuje

za sljedeće radno mjesto:

Uvjeti:

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa, sukladno općim propisima o radu, kandidati moraju ispunjavati i posebne uvjete sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 05/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13 , 152/14 i 07/17, 68/18) i Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu („Narodne novine“ broj 47/96 i 56/01).

Mjesto rada: Lobor i PŠ Petrova Gora

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

-          životopis

-          domovnicu (preslika)

-          dokaz o stručnoj spremi (preslika)

-          dokaz da protiv osobe nije pokrenut kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci)

-          dokaz o položenim pedagoškim kompetencijama, ako su stečene izvan studija

-          dokaz o položenom stručnom ispitu, ako je položen

-        elektronički zapis o radno-pravnom statusu (HZMO)

Kandidati su dužni ispunjavati uvjete prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Radni odnos u školi ne može zasnovati osoba koja ima zapreke iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužna je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti potrebne dokaze o ostvarivanju prava prednosti na koje se poziva. Kandidati  koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br 121/17) uz prijavu na natječaju dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji. Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva je : https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 ,

a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, potražiti na sljedećoj poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijave s potrebnom dokumentacijom je zaključno do 10. rujna 2018. na adresu: Osnovna škola Franje Horvata Kiša, Lobor, Trg svete Ane 28, 49253 Lobor.

Ravnatelj:

Krešimir Krivdić