> Natječaji
Objavljeni natječaji

Odluka o nezasnivanju radnog odnosa po natječaju za radno mjesto učitelja/ice Klavira

Autor: Barica Šeremet, 3. 11. 2021.

U prilogu se nalazi Odluka o nezasnivanju radnog odnosa prema po natječaju za učitelja/icu Klavira, 1 izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme, nepuno radno vrijeme od 21 sat rada tjedno, objavljenom dana 11. listopada 2021. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Osnovne škole Franje Horvata Kiša.