Jumicar tim posjetio našu školu

Autor: Matija Buntak, 6. 6. 2018.

U utorak (5. lipnja) našu je školu posjetio Jumicar tim. Radi se o programu preventivnog odgoja djece u cestovnom prometu čiji je osnovni cilj razvijanje dječje svijesti o sigurnosti u prometu. Ovaj koncept obuke nastao je u Finskoj 1989. godine.

Osim učenika naše škole, edukaciji su se pridružili i drugašići iz OŠ Ljudevit Gaj Mihovljan.

Škola se ovim putem zahvaljuje cijelom Jumicar timu i svima koji su sudjelovali u provođenju programa. Radujemo se ponovnom susretu sljedeće godine!

Izvještaj iz Lobora možete pogledati na sljedećoj poveznici:

Izvor: http://jumicar.net/os-franje-horvata-kisa-lobor-i-gost-skola-ljudevita-gaja-mihovljan/#more-7832

LOGO

Video-Lobor