U utorak, 27.02.2018., je NENASTAVNI DAN!

Autor: Krešimir Krivdić, 26. 2. 2018.

Poštovani roditelji, učenici i kolege, zbog izvanrednih okolnosti u Općini Lobor tj. zbog zapuha snijega i jakih udara vjetra, nakon analize sitacije sa svakim razrednikom i sa članovima Školskoga odbora, odlučeno je:

Sutra, u utorak, 27. veljače 2018. godine je NENASTAVNI DAN!

Za učenike nema nastave ni školskog prijevoza ni bilo kakvih aktivnosti.

Sutra nema nikakvih aktivnosti za polaznike Programa igraonice ni za polaznike Programa predškole.

Sutra nema ni Roditeljskog sastanka za roditelje polaznika Programa predškole. Javit ćemo Vam novi termin roditeljskog sastanka

Sukladno naputcima iz Ministarstva znanosti i obrazovanja te naputcima iz Krapinsko-zagorske županije, na temelju procjene veoma malog dolaska učenika i velikih mogućih rizika za zdravlje, jednoglasno smo odlučili sutra proglasiti nenastavni dan.

U centru samog Lobora su veliki zapusi. Prva naselja do Lobora, koja su na brežuljcima, već su prometno odsječena od Lobora... Područna škola Petrova Gora, ne možemo ni zamisliti, kažu da se vani od vjetra uopće ne može disati... Ralice krče, ali kad se vraćaju istim cestama, kao da nisu ništa napravili prije dvadesetak minuta...

Pratite web stranicu Škole, procjenu za srijedu dat ćemo Vam čim prije možemo.

Molimo, obavijestite sve koje možete s ovim novostima, za koje smatrate da ih treba obavijestiti

Veljača, prekretača!

Izvor: OŠ Franje Horvata Kiša, Lobor