Županijski kros 25. listopada

Autor: Andrija Jurki, 26. 10. 2017.

Učenici naše škole ostvarili su respektabilne rezultate na županijskom krosu u organizaciji Županijskog školskog sportskog saveza Krapinsko-zagorske županije.

Zauzeli su 11. ekipno mjesto (od 21) u konkurenciji djevojčica 5. i 6. razreda, 13. mjesto (od 26) u konkurenciji dječaka 5. i 6. razreda, 18. mjesto (od 21) u kategoriji djevojčica 7. i 8. razreda te 19. mjesto (od 26) među dječacima 7. i 8. razreda. Čestitamo im i želimo još bolje rezultate onima koji će sudjelovati na krosu sljedeće godine!

Pojedinačne rezultate i plasman učenika drugih škola možete pogledati u biltenu.

Nakon_utrke.JPG (1.78 MB)
ZUPANIJSKI_KROS_2017_bilten.PDF (895.53 KB)