Rezultati učenika 5. i 6. razreda na sportskim natjecanjima

Autor: Irena Žunec, 4. 5. 2017.

Dječaci su bili nešto manje rezultatski uspješni, ali su se istaknuli borbenošću i požrtvovnošću, te su dostojno predstavljali našu školu. Nastupili su na natjecanju iz nogometa i rukometa.

Učenici i učenice 5. i 6. razreda nastupili su na županijskim natjecanjima iz nogometa, rukometa i odbojke. Najbolji rezultat ostvarile su učenice osvojivši drugo mjesto u odbojci. Natjecanje se održalo u Klanjcu, a bolje od naših bile su samo učenice iz Kumrovca. Treće mjesto zauzele  su učenice iz Klanjca.

Još jedan odličan rezultat ostvarile su također  učenice, osvojivši treće mjesto u rukometu. Natjecanje se održalo u Donjoj Stubici. Bolje od naših, u vrlo napetoj i do samoga kraja neizvjesnoj utakmici,  bile su učenice iz Krapine koje su osvojile drugo mjesto, te učenice iz Huma na Sutli koje su osvojile prvo mjesto.

Nastupale su : Alina Bezak, Lana Brčić, Marta Mađar, Gabrijela Raškaj, Tamara Rihtar i Ana Marija Rihtarić iz 5. razreda, te Ana Morena Bašak, Ana-Maria Bezak, Marta Hubak, Lucija Jembrih, Monika Pakšec, Marta Vujica i Silvija Zajec iz 6. razreda.

Dječaci su bili nešto manje rezultatski uspješni, ali su se istaknuli borbenošću i požrtvovnošću, te su dostojno predstavljali našu školu. Nastupili su na natjecanju iz nogometa kojemu je domaćin bila Pregrada. Zauzeli su četvrto mjesto u skupini, koje nije vodilo u završnicu natjecanja. Bolji od naših bili su učenici iz Belca (3. mjesto) , Pregrade (2. mjesto) i Marije Bistrice (1. mjesto).

Još  su nastupili na natjecanju iz rukometa u Donjoj Stubici gdje se također nisu kvalificirali u završnicu, osvojivši četvrto mjesto iza učenika iz Mihovljana  (3. mjesto), Krapine (2. mjesto) i Brestovca Orehovečkog ( 1. mjesto).

Nastupali su:  Luka Lesičar, Karlo Mojčec i Kristijan Smetiško iz 5. razreda,te Dino Horvat, Nikola Jajtić, Marino Jureković, Kristijan Markuš, Patrik Mutak i Gabrijel Vrlec  iz 6. razreda.