Dani kruha - dani zahvalnosti za plodove zemlje

Autor: Admin FHK Lobor, 16. 10. 2020.

Dani kruha obilježavaju se svake godine u listopadu. Ove godine obliježeni su sukladno epidemiološkim mjerama.

Učenici 1. razreda naučili su pjesme o kruhu i nastanku kruha, a možete i poslušati što su naučili:

Učenici 3. razreda izrađivali su razne slastice, a učenici 2. razreda učili o plodovima zemlje. Učenici 4. razreda dali su i svoj doprinos u uređivanju štanda za misu Zahvale za plodove zemlje u Svetištu Majke Božje Gorske. Učenici Područne škole Petrova Gora likovno su nam prikazali kako od zrna može nastati pogača. Sve radove učenika možete pogledati u nastavku.