Svjetski dan zaštite životinja u našoj školi

Autor: Admin FHK Lobor, 4. 10. 2020.

Svjetski dan zaštite životinja obilježava se svake godine 4. listopada.

Ove godine, učenici prvog, drugog i trećeg razreda uključili su se u različite akcije koje su za njih osmislile njihove razredne učiteljice.

Učenici prvog, drugog i trećeg razreda skupljali su hranu za životinje koju će donirati azilu za napuštene životinje "Luč Zagorja" u Mariji Bistrici.

Učenici drugog razreda izveli su igrokaz Mali pujcek Jadranke Čunčić-Bandov i čitali pjesme o životinjama, a učenici trećeg razreda družili su se i brinuli za pse ljubimce svojih vršnjaka.

Školska knjižnica prilaže i infografiku u nastavku za sve one koji žele znati više.